Katalog produktů

Nahrávám strom......

Kontakty







Sídlo firmy
Provozovna
Bučan s.r.o. Bučan s.r.o.
Purkyňova 1023/23, Odštěpný závod
301 00 Plzeň Železničářská 502,  
348 15 Planá u M. Lázní  
 
IČ: 291 23 321 telefon expedice: +420 374 725 766 
DIČ: CZ29123321 telefon logistika: +420 374 725 768 
telefon vedení firmy: +420 374 725 769 
fax: +420 374 725 767 
e-mail: info@bucan.cz
e-shop: www.bucan.cz






Technická podpora JIH MORAVY
Břetislav Hanák (produktový manažer) bretislav.hanak@bucan.cz +420 777 780 791
Aleš Hanák (zásobování) ales.hanak@bucan.cz +420 777 718 791



Technická podpora SEVER MORAVY
Aleš Vybíral (produktový manažer) ales.vybiral@bucan.cz +420 777 780 792 
Ondřej Vybíral (zásobování) ondrej.vybiral@bucan.cz +420 777 718 792



Technická podpora SEVER ČECH  
Pavel Kreisinger (produktový manažer) pavel.kreisinger@bucan.cz +420 777 780 793 
Jakub Škvor (zásobování) jakub.skvor@bucan.cz +420 777 718 793



Technická podpora STŘED ČECH    
Pavel Diviš (produktový manažer) pavel.divis@bucan.cz +420 777 780 794 
Roman Cejnar (zásobování) roman.cejnar@bucan.cz +420 777 718 794



Technická podpora ZÁPAD ČECH    
Jan Šrotýř (produktový manažer) jan.srotyr@bucan.cz +420 777 780 795 
Radek Sobotík (zásobování) radek.sobotik@bucan.cz +420 777 718 795



Technická podpora JIH ČECH    
Tomáš Jindřich (produktový manažer) tomas.jindrich@bucan.cz +420 777 780 796
Jiří Dvořák (zásobování) jiri.dvorak@bucan.cz
+420 777 718 796



Technický servis
Miroslav Míka (aplikační technik) miroslav.mika@bucan.cz +420 777 780 798
Miroslav Kašpar (technik zařízení) miroslav.kaspar@bucan.cz +420 777 780 797
Lukáš Rott (technik zařízení) lukas.rott@bucan.cz +420 777 718 798
Martin Fejt (technik zařízení) martin.fejt@bucan.cz +420 777 718 797
Miroslav Fejt (stavební technik) miroslav.fejt@bucan.cz +420 777 718 799
Radek Zevel (stavební technik) radek.zevel@bucan.cz +420 777 718 799






Logistika
Pavla Kurčíková (referent logistiky) logistika@bucan.cz
+420 777 772 901
Alena Němcová (referent logistiky) logistika@bucan.cz +420 777 772 901






Marketing
Jana Karoliková (referent marketingu) marketing@bucan.cz +420 777 772 902
Richard Jindřich (referent marketingu) marketing@bucan.cz +420 777 772 902






Asistence
Tomáš Dvořák (asistent prodeje) tomas.dvorak@bucan.cz +420 777 772 903
Kateřina Čmiková (asistent provozu) katerina.cmikova@bucan.cz +420 777 772 904
Mgr. Tina Pochmanová (asistent provozu) tina.pochmanova@bucan.cz






Propagace
Miloslav Šoupal (referent propagace) miloslav.soupal@bucan.cz
Jana Kozáková (referent koloristiky) jana.kozakova@bucan.cz






Sklad    
Jiří Šátek (operátor skladování) sklad@bucan.cz +420 777 772 910
Pavel Kuška (operátor skladování) sklad@bucan.cz +420 777 772 910
Štěpán Dvořák (operátor skladování) sklad@bucan.cz +420 777 772 910






Expedice
Miroslava Fejtová (referent expedice) expedice@bucan.cz +420 777 772 909
Šárka Mikotová (referent expedice) expedice@bucan.cz +420 777 772 909






Vedení společnosti    
Štefan Bučan (ředitel společnosti) stefan@bucan.cz  
Jana Bučanová (ekonom) jana@bucan.cz +420 777 772 900






Hlavní stránka  > Kontakty

Registrace

   

Košík: 0 ks za 0 Kč
  • baner web 2

  • webblackff

  • baner web 2

  • CS baner 980x237 professional

  • baner web 2

  • BANNER

  • baner web 2

  • 3MlakBANN980x237px 16 254 5

  • baner web 2

  • Webbanner 980x237 Bučan

Bucan

akce právě probíhá ...

xxxxxxxxx